sluzby_edited_edited_edited.png

Individuální přístup

Vždy si vyslechnu Váš osobní příběh a důvod prodeje. Poté nastavíme takovou strategii, která Vám bude šitá přímo na míru.

Analýza tržní ceny

Každému klientovi vypracuji srovnávací analýzu, porovnám aktuální cenové nabídky nemovitostí a následně navrhnu optimální cenu prodeje.

Home staging

Příprava nemovitosti je pro mě velmi důležitou částí celého procesu prodeje, a proto si na ní dávám tak záležet. Díky Home stagingu klienti najdou inspiraci a dokážou si snáze představit svoje nové bydlení.

Profesionální fotografie

Základem každé prezentace jsou fotografie, které na první pohled upoutají nejširší okolí zájemců.

Videoprohlídka

Na klientovo přání natočím videoprohlídku a poskytnu mu tak o stupeň vyšší kvalitu jeho nabízené nemovitosti.

Inzerce a distribuce na trh

Mou předností je popis inzerátu. Vždy si nemovitost prohlédnu, projdu si okolí a poté zpracuji popisek tak, aby zaujal úplně každého. Inzerát umístím na všechny možné portály, a ti co aktuálně nějakou nemovitost hledají, nemůžou naší nabídku přehlédnout.

Prohlídky

Domluvit s klienty prohlídku, odemknout dveře a nechat je si nemovitost prohlédnout - takovou činnost u mě nenajdete. Kladu důraz na samotnou přípravu ještě před prohlídkou a následnou prezentaci klientovi.

Smluvní dokumentace

Strategie prodeje

V průběhu prodeje neustále pracuji s cenou a navrhuji řešení tak, abychom nepropásli reakci trhu a prodali nemovitost za co nejvyšší možnou reálnou cenu.

Poprodejní servis

Zajistím pro vás kompletní smluvní dokumentaci - od blokačních dohod přes úschovu peněz, kupních smluv až po návrh na vklad do Katastru nemovitostí.

Ráda Vám pomohu s přepisem energií a dalšími věcmi, které jsou s převodem nemovitosti spojené.

Financování nemovitosti

Díky spolupráci s finančními speciality z Fincentra a Swiss Life Select zajistím bezpečnost celého obchodu. Poradíme Vám s hypotékou, pojištěním či dalšími finančními produkty, jako jsou například investice.

Majetkové poradenství

Ráda s Vámi zajdu na šálek dobré kávy, kde rozebereme Vaší stávající situaci a společně najdeme způsob, jak docílit Vašeho vysněného bydlení!