top of page
nastuh-abootalebi-rSpMla5RItA-unsplash.j

Andrea Daňková

Ráda bych chtěla poděkovat paní Tereze Mazánkové za spolupráci a pomoc s koupí a následným pronájmem bytu. Byla vždy ochotná, komunikativní, milá a profesionální. Moc Vám tímto za vše děkujeme, byli jsme s vaši kvalitní prací moc spokojeni a určitě se na Vás v budoucnu znovu obrátíme.

Miloslav Kovář

Prostřednictvím makléřů z Fincentra zajišťuji pronájem bytu a s jejich prací jsem velmi spokojený. Konkrétně bych rád poděkoval paní Tereze Mazánkové z Pardubic za rychlé, vstřícné a profesionální jednání s lidským přístupem. Přesně takto by to mělo vypadat a mohu jen doporučit!

Lenka Horáková

Realitní makléřka Tereza MAZÁNKOVÁ je velice ochotná a příjemná ve své profesi. Její nábídka a popis našeho bytu při pronájmu byl velmi originální, pro nás výjimečný. Celý proces byl velice rychlý a uspěšný. Klienty pro náš pronájem vybírala s opatrností a byla ochotná i prověřit klienta na dostuných místech. Moc Vám slečno Mazánková tímto děkujeme, určitě se na Vás rádi opět obrátíme a budeme jen doporučovat.

Dominik Petr

Rád bych poděkoval makléřce pí. Tereze Mazánkové za spolupráci. Její přístup byl profesionální a vždy mi vyšla vstříc. Jednání bylo rychlé a kvalitní. V porovnání s ostatními kolegy z branže v Pardubickém kraji, kde převládá spíše negativní přístup, byla tato spolupráce příjemná změna. Určitě doporučuji.

Aneta Klementová

Ráda bych poděkovala paní makléřce Tereze Mazánkové za její ochotný a milý přístup při jednání ohledně bytu. Byla profesionální a velice příjemná po celou dobu. Byla s námi pořád v kontaktu a k dispozici kdykoliv jsme potřebovali. Paní makléřce patří velké díky.

Michal Faltejsek

Tereza zajišťovala prodej mého bytu. Ačkoliv byl celý proces chvílemi poměrně strastiplný, Tereza zachovala chladnou hlavu a se vším mi rychle a ochotně pomohla. Ani jeden den nepřišel nazmar a díky tomu se byt prodal přesně tak rychle, jak jsem potřeboval. Tereza je velmi pečlivá, usměvavá a profesionální. Spolupráce s ní mě opravdu bavila.

bottom of page