top of page

Nejprve se tě budou ptát: "Proč to děláš?"

Později se tě budou ptát: "Jak jsi to udělala?"

ome1 kopie.png

 

Můj příběh realitní makléřky vznikl na základě rozhodnutí: Vždy budu stát po boku klienta a hledat řešení, dokud nedosáhneme společného cíle.

 

Teď vám povím, jak to vlastně začalo. Ne nadarmo se říká: "Jedny dveře se zavřou, další se otevřou." Přihlásila jsem se na VŠ, absolvovala přijímací zkoušky a začala studovat na Ekonomické fakultě. Velmi brzy jsem zjistila, že to není nic pro mě a raději zvolím svou cestu - cestu života. Rozhodla jsem se pracovat jako Au pair v Anglii, koupila letenky a vyrazila vstříc novým dnům. Nebylo to ale tak jednoduché, jak se zdálo. Z první rodiny jsem utekla, z druhé rodiny mě bez vysvětlení vyhodili na ulici a v tu chvíli jsem si řekla: "Nikdy více." Nakonec jsem to zkusila ještě do třetice všeho dobrého a toto rozhodnutí považuji za jedno z nejlepších, které jsem udělala. Své rodině vděčím za jejich pomoc, kdykoliv jsem byla v nesnázích a tímto jim děkuji za jejich podporu.

 

Po roce života v zahraničí jsem se nakonec znovu přihlásila na školu, našla si brigády a nabývala nových zkušeností. Následně přišel další obrat v mém životě. Díky mé píli, pracovitosti a cílevědomosti, jsem se velmi brzy posunula z brigádnice na zkušenou pracovnici provozu a ještě rychleji mi došlo, že nepotřebuji školu, abych se uživila a dělala to, co mě baví. Začala jsem se tedy plně věnovat práci Supervizora v kině, kde započaly mé první zkušenosti s nemovitostmi. Díky mamce a bratrovi, kteří už několik let pomáhají lidem bydlet, jsem koupila svůj první byt na investici. Svým kamarádkám jsem tak mohla poskytnou střechu nad hlavou.

 

1170b949-0a5c-4990-b714-49a7b8640c64.jpg

Netrvalo dlouho a vypracovala jsem se na hlavního manažera pobočky. Já vím, říkáte si: " Co může být na práci v kině tak náročné?" Ale věřte mi. Ti, co to zažili moc dobře ví, o čem tady mluvím. Stovky nocí strávených v kině, každodenní úsilí a řešení problémů nejen v práci, ale i doma - a to vše proto, aby zákazník odcházel domů vždy s úsměvem na tváři. S pozicí manažera přišel i vyšší příjem a možnost koupit další byt, který zrovna bratr prodával. Centrum, parkování zdarma a 5 minut chůze od práce." Volba byla jasná. Během chvíle jsem se zabydlela a užívala ruch velkoměsta.

 

Ale jak plyne čas, plyne i život, a naše potřeby se postupně mění. Nemohla jsem si odepřít myšlenku vlastního domu se zahradou, bazénem a tou sekačkou, která vám sama seká zahradu, zatímco popíjíte vínko na terase. :) Začali jsme s hledáním. V tu samou chvíli můj nynější kolega, finanční specialita, hledal způsob, jak koupit dům, a zároveň si ponechat byt na další investici. O pár dní později je to opět tady - Kupuji další nemovitost a pomáhám dalším lidem s bydlením. Jackpot! Mezitím se stěhuji do menší části domu u rodičů a čekám, až se můj vysněný dům postaví.

 

Všichni určitě známe ten pocit, když nás osud zasáhne událostí, s kterou tak trochu nepočítáme. I když jsem po tom všem nakonec svého snu nedosáhla, věděla jsem, že až bude ten správný čas, můj vysněný dům budu mít. Sem tam jsem si v práci pohrávala s myšlenkou vrátit se zpět k cestování, a tak jsem situaci využila ve svůj prospěch. Prodala jsem první byt, po 5 letech dala výpověď v práci a ničím nevázaná vycestovala do zahraničí.

 

Ještě před odletem jsem často hovořila s bratrem o tom, že bych se ráda po návratu domů přidala do rodinného byznysu. Když jsem totiž viděla, kolik úsilí a práce za tím vším stojí, rozhodla jsem se přesunout ze strany klienta na stranu makléře. Bylo domluveno - až se po roce vrátím, stanu se realitní makléřkou. Cestovala jsem po Evropě, Africe, Americe i Kanadě. To vše jsem stihla za pouhé dva a půl měsíce. A to proto, že nynější Covid doba není pro cestování úplně příznivá, a i já jsem byla nucena se ze dne na den vrátit z Kanady domů.

 

No a teď jsem tady...Realitní makléřka, která využívá svých schopností a dovedností ve prospěch klientů. Můj lidský přístup mě během pár měsíců vyšvihl na pozici Realitní manažer.

 

Díky vám se teď každý den zdokonaluji a mohu vám tak poskytnout přesně ty služby, které potřebujete.

IMG_3930.jpg
podpis-removebg-preview.png

Zajímá tě práce v realitách?

I ty můžeš docílit svých snů.

Ukážu ti cestu.

bottom of page